Home Credit půjčka pro každého

Společnost Home Credit představuje předního poskytovatele v nebankovních půjčkách na českém finančním trhu. Zákazník si může půjčit až 150 000 Kč s výhodnou úrokovou sazbou 9,9% za řádné splácení. Splatnost půjčky je až 84 měsíců. Navíc lze po čtyřech měsíčních řádně uhrazených splátkách požádat o jejich snížení, jednou za 12 měsíců si lze jednu splátku odložit o měsíc nebo si můžete půjčku pojistit. Home Credit půjčka je snadno dostupná všem s pravidelným příjmem. Společnost prověřuje registry dlužníků. Půjčku si můžete nechat vyplatit na účet, poštovní poukázkou nebo přímo na České poště.

Home Credit nabízí řadu produktů včetně splátkového prodeje a konsolidace půjček, kdy je možné sloučit do jedné splátky kontokorent, kreditní karty, půjčky, leasing. Za sjednání i vedení úvěrového účtu nehradíte žádné poplatky. Konsolidovat lze vše až do hodnoty 500 000 Kč se splatností až 60 měsíců. Pokud o konsolidaci uvažujete, je vhodné se nejprve ujistit, zda se vám konsolidace vyplatí. Výsledná splátka i úroky by měly být výrazně nižší, než platíte nyní. Smyslem konsolidace je ušetřit na splátkách i na úrocích.

Co je konsolidace půjček?

Pojem konsolidace popisuje wikipedia.org jako upevnění či ustálení. V češtině se tento pojem vyskytuje teprve od 20. století jako převzaté slovo z latiny. Další informace najdete na webu wikipedia.org. S konsolidací si ušetříte peníze, čas i starosti. Stačí se poohlédnout po výhodné nabídce. Tu nabízí i Home credit půjčka. Sjednat si konsolidaci můžete online, na pobočkách pošty i telefonicky na bezplatné lince. Požádat si může zletilá osoba občan ČR i cizinec, který zde má trvalé bydliště. K vyřízení je potřeba dva doklady totožnosti a údaje k půjčkám, údaje o zaměstnavateli. Zaměstnanec musí doložit potvrzení o příjmu a kopii posledního daňového přiznání. Také si je možné půjčit peníze nad rámec konsolidované částky.

Jak probíhá žádost o spojení?

Naši spokojení klienti

Martin Pražák

Martin Pražák - Ostrava

S manželkou jsme měli tři různé půjčky na spotřebiče, využili jsme konsolidaci půjček od Home Creditu a jsme spokojení, ušetřili jsme na poplatcích 3 000 Kč, což je docela zajímavé.

Ludmila Navrátilová

Petra Navrátilová - Plzeň

Koupila jsem si na splátky auto a pračku, dohromady jsem měsíčně platila přes 4 000 Kč, s Home Credit konsolidací jsem si splátky snížila na 3 200 kč, rozhodně to ulevilo mému rozpočtu.